KOSMETOLOGINIS FOTELIS HIDRAULINIU PAGRINDU A 234 BALTAS Išskleisti

KOSMETOLOGINIS FOTELIS HIDRAULINIU PAGRINDU A 234 BALTAS

Pristatymas 5-10 d.d.

506,00 €

su PVM.

texass.jpg
foto1info.jpg
test2.jpg

We shipping worldwide... Read more

Delivery in 24h

We have reinsurance program

Our shop is awarded for security

Klauskite apie šią prekę

Jums trūksta 50,00 € iki nemokamo pristatymo

Balta kosmetologinė kėdė/lova/kušėtė.

Moderni kosmetologinė AZZURRO kėdė, kuri užtikrina procedūros komfortą ne tik pacientams, bet ir meistrams. Kėdė yra patvari ir labai stabili. Dėl kilstelėtų modelio porankių, klientui yra žymiai geriau išsėdėti ilgesnį laiką. Kojų dalis reguliuojasi individualiai pagal poreikį. Apmušalas iš aukštos kokybės eko odos, kuri lengvai valoma ir prižiūrima. Montuojamas ant hidrauliška reguliuojamos, tvirtos, apvalios nerūdijančio plieno INOX bazės.

Su padėties fiksatoriumi, pasisuka aplink savo ašį. Keliama ir nuleidžiama hidrauline svirtimi kojai. Nuimami porankiai, nuimama galvos pagalvė.

Atitinka auksčiausius ES kriterijus bei reikalavimus.

Išmatavimai:

- sėdynė gulimoje padėtyje 63 x 180 cm .

- minimalus aukštis 64 cm.

- maksimalus aukštis 80 cm.

- padėklas 58 x 90 cm.

 

- svoris 55 kg.
 

Gerbiami pirkėjai,

Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg.

Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.