Sumažėjusi kaina! HYDRAFACIAL vandens dermabrazijos aparatas YOSHIDA 5in1 H5020 Išskleisti

HYDRAFACIAL vandens dermabrazijos aparatas YOSHIDA 5in1 H5020

pristatymas 5-10d.d.

2 826,50 €

su PVM.

3 327,50 € su PVM.

-501,00 €

texass.jpg
foto1info.jpg
test2.jpg

We shipping worldwide... Read more

Delivery in 24h

We have reinsurance program

Our shop is awarded for security

Jums trūksta 35,00 € iki nemokamo pristatymo

„Yoshida“ vandens dermabrazijos aparatas yra novatoriškas prietaisas, derinantis efektyviausias odos atgaivinimo technologijas.

Prietaise yra:
-valymas vandeniliu
-vandens dermabrazija
-purškimas
-ultragarsas
-radio dažnio bangos
-kontrastinis antgalis (šiluma/ šaltis)
 
Valymas vandeniliu
Vandens hidrinimo technologijos naudojimas suteikia galimybę ne tik valyti, bet ir atidėti senėjimą. Papildoma vandenilio molekulė prisijungia laisvąsias deguonies molekules (laisvuosius radikalus) odos paviršiuje ir sujungia jas į vandens molekulę, nekenksmingą odai ir kūnui. Atliekant šią procedūrą serijomis, palaipsniui pasimato įspūdingi atjauninimo ir odos skaistinimo padariniai. Valomasis poveikis yra labai tikslus, o procedūrą galima atlikti net ir švelniai ir jautriai odai. Tai tikra revoliucija kosmetikos rinkoje.
 
Vandens dermabrazija
Be valymo vandeniliu, galite atlikti pilingą vandeniu su siurbimo funkcija. Rekomenduojama naudoti mineralinį vandenį. Valymas yra tikslus, higieniškas negyvų odos ląstelių pašalinimo būdas.
 
Purškimas
Purškimo funkcija leidžia veikliąsias medžiagas tepti ant odos labai higieniškai ir patogiai. Šios funkcijos dėka preparatas bus naudojamas tolygiai ir reikiamu kiekiu.
 
Ultragarsas
Kitame etape mes naudojame aukšto dažnio ultragarsą. Prietaisas kontroliuoja veikliosios medžiagos patekimo į odą kiekį ir gylį. Ultragarsas sukelia geresnę odos hidrataciją, mitybą ir atsinaujinimą. Preparatai pasiekia giliuosius epidermio sluoksnius, kurie neleidžia išsiskirti veikliosioms medžiagoms.
 
Radio dažnio bangos
Radio dažnio bangų naudojimas sukuria endogeninę šilumą odoje, kaitindamas kolageno ir elastino pluoštus iki 45–57 laipsnių šilumos. Dėl to pluoštai sutrumpėja, o tai suteikia nechirurginį odos pakėlimo efektą. Radio dažnio bangos skatina fibroblastų augimą, kurio dėka oda patankėja ir sumažėja eritemos matomumo problema. Trys bangų tipai ir skirtingų galių antgalių pasirinkimas.
 
Kontrastinis antgalis (šiluma/ šaltis)
Technologija, naudojanti temperatūros pokyčius. Nustatymų parinktyje mes pasirenkame aušinimą arba šildymą. Šilumos antgalio temperatūros diapazonas yra 40–55 laipsniai Celsijaus, o šalčio antgalio temperatūra yra 15–20 laipsnių Celsijaus. Temperatūrų kontrastas skatina odą geriau funkcionuoti, pagerina jos būklę, stimuliuoja kraujagysles. Tai leidžia sumažinti eritemos problemas, sustiprina kraujagysles, atvėsina odą po stiprių stimuliuojančių procedūrų arba procedūros pradžioje, norint išplėsti poras ir sušildyti audinį.

Visų prietaiso technologijų derinys leidžia visapusiškai atgaivinti odą ir padaryti įspūdingą poveikį po procedūros

Techninės prietaiso specifikacijos:
Nominali įtampa/ galia kintama: 100–120 V, kintama 220–240 V
Darbinis dažnis: 50 / 60 Hz
Nominali galia: 190 W
Matmenys: 61x41x90,1 cm
Svoris: 50 kg 
 
Gerbiami pirkėjai,
Atkreipkite dėmesį, kad vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg.

Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.