Odos dezinfekavimo priemonė "Chemisept G" 250ml Išskleisti

Odos dezinfekavimo priemonė "Chemisept G" 250ml

Dokumentus rasite skiltyje "ATSISIŲSTI". Neturite galimybės atsispausdinti? Įsigykite dokumentų spausdinimą (0.50) 

Detaliau

Šiuo metu produkto neturime

6,55 €

su PVM.

texass.jpg
foto1info.jpg
test2.jpg

We shipping worldwide... Read more

Delivery in 24h

We have reinsurance program

Our shop is awarded for security

Jums trūksta 35,00 € iki nemokamo pristatymo

Odos ir rankų dezinfekavimo priemonė 

Asmens higienos dezinfenktantas (1 tipo biocidas). Tik profesionaliesiems vartotojams. Rankų ir odos dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose. Negali būti  naudojamas žaizdoms ir pažeistai odai gydyti.

CHEMISEPT G pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina Gram neigiamas ir Gram teigiamas bakterijas (taip pat tuberkuliozės sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus (HBV, HIV, Rota-, Adeno- ir Herpes). Šio dezinfekanto sudėtyje esantis mažo lakumo etilo alkoholis užkerta kelią respiratorinėms alergozėms. Tai yra efektyvi priemonė greitai odos ir rankų dezinfekcijai.

Dėmesio!

Profesionalieji vartotojai privalo taikyti etiketėje ir saugos duomenų lape nurodytas darbų saugos ir sveikatos bei atliekų tvarkymo priemones.

Naudojimas

Chemisept G naudojamas higieninei ir chirurginei rankų ir odos dezinfekcijai (prieš operacijas, injekcijas, punkcijas ir kitas procedūras) sveikatos priežiūros įstaigose (operacinėse, procedūrinuose kabinetuose ir kt.); visuomeninės paskirties įstaigose. Preparatas paruoštas naudojimui.

Higieninė rankų dezinfekcija

Sudrėkinti Chemisept G rankas ir masažuojant įtrinti į odą; procedūrą pakartoti dar kartą; ekspozicijos laikas – 30 sek. Rankos turi būti drėgnos visa šį laiką.

Chirurginė rankų dezinfekcija

Sudrėkinti Chemisept G rankas ir masažuojant įtrinti į odą; procedūrą pakartoti dar kartą; ekspozicijos laikas – 3 min. Rankos turi būti drėgnos visa šį laiką.

Odos dezinfekcija prieš operacijas ir punkcijas

Sudrėkinti Chemisept odą intervencijos vietoje (injekcijos, kraujo ėmimas ir kitos procedūros) ir palaukti 30 sek. Siekiant sustiprinti poveikį virusams, palaukti, kol odos paviršius išdžius. Odą punkcijų, operacinių pjūvių vietoje gerai sudrėkinti steriliu tamponu, sudrėkintu Chemisept G, arba apipurkšti; ekspozicijos laikas – 3 min. Esant HBV grėsmei būtina prailginti poveikio laiką iki 2 min. – pakartotinai apipurškiant Chemisept G ant odos ir palaukti kol išdžius. Aseptinės operacijos atveju odą gerai sudrėkinti steriliu tamponu, sudrėkintu Chemisept G, nuo pjūvio vietos link išorės. Septinės operacijos atveju odą gerai sudrėkinti steriliu tamponu, sudrėkintu Chemisept G, nuo išorės link septinės žaizdos.

Atsargumo priemonės

Nenaudoti veido odos, gleivinių, žaizdų dezinfekcijai.
Laikyti pašaliniams neprieinamoje vietoje.
Laikyti ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Norėdami atsisiųsti priedus, turite prisijungti.
Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.