Universali valymo priemonė CLEAN-FEEL 1L Išskleisti

Universali valymo priemonė CLEAN-FEEL 1L

Translator

Detaliau

7,50 €

su PVM.

texass.jpg
foto1info.jpg
test2.jpg

We shipping worldwide... Read more

Delivery in 24h

We have reinsurance program

Our shop is awarded for security

Klauskite apie šią prekę

Jums trūksta 50,00 € iki nemokamo pristatymo
Translator

Universali valymo priemonė
CLEAN FEEL yra efektyvi universali valomoji priemonė – koncentratas. Ja galima valyti visus drėgmei atsparius paviršius. Priemonė CLEAN FEEL nekenkia valomam paviršiui, ja taip pat galima valyti ir audinius. Puikiai plauna akmens masės ir keramikines plyteles. Nekenkia aplinkai, patikrinta pagal OECD (Ekonominio Bendradarbiavimo ir Vystymo Organizacijos) standartus.

Sudėtis ir savybės: malonaus citrinų kvapo gelsvas skystis, 1% tirpalo pH 9. EDTA <2,0%, sodos karbonatas <1%, fatalkoholetoksylatas <4%.

Dozavimas: Mažai suteptiems paviršiams 5-10 ml/10 l vandens, smarkiai suteptiems 20-40 ml/10 l vandens, tekstilei 60 ml/10 l vandens.

Naudojimo būdas: Jei paviršius labai purvinas, skiedinį nuvalykite palaukę keletą minučių. Paviršiai plaunami audiniams valyti skirtu šepečiu.

Darbų saugos nurodymai: dirbant su CLEAN FEEL, naudokite gumines pirštines ir saugokite akis.

Pirmosios pagalbos priemonės: patekus ant odos, nuplaukite vandeniu su muilu. Patekus į akis, nedelsiant plauti vandeniu ir jei reikia kreipkitės į gydytoją.

Laikymas: Saugokite nuo šalčio. Užšalusią priemonę atšildykite kambario temperatūroje ir prieš naudodami gerai išmaišykite.Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Norėdami atsisiųsti priedus, turite prisijungti.
Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.