Manikiūro stalas su talpia lentyna Išskleisti

Manikiūro stalas su talpia lentyna

pristatymas 5-10d.d.

715,00 €

su PVM.

texass.jpg
foto1info.jpg
test2.jpg

We shipping worldwide... Read more

Delivery in 24h

We have reinsurance program

Our shop is awarded for security

Jums trūksta 50,00 € iki nemokamo pristatymo

Manikiūro stalas su lentyna - labai funkcionalus grožio salonų baldas, apjungiantis tris funkcijas: rašomąjį stalą, dulkių surinkėją ir lentynas lakams eksponuoti ar kitoms smulkesnėms priemonėms pasidėti. Baldai, puikiai derantys su šiuolaikinių kambarių apstatymu. Jame yra spintelė su talpiais stalčiais. Baldai buvo specialiai sukurti taip, kad maksimaliai palengvintų darbą ir sumažintų kyšančių kabelių (iš lempų, frezavimo staklių, dulkių ir kt.). Stalviršyje yra specialios skylės kabeliams nutiesti, todėl Jūsų darbo vieta atrodys visada tvarkinga.

matmenys:
- aukštis: 80 cm,
- aukštis su lentyna: 136 cm
- plotis: 48 cm
- ilgis: 118 cm

Gerbiami pirkėjai,
Atkreipkite dėmesį, kad vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg. Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.