KODĖL ŠIOS KAUKĖS BŪTINOS KOSMETOLOGĖMS?

KODĖL ŠIOS KAUKĖS BŪTINOS KOSMETOLOGĖMS?

Kaip niekada anksčiau išaugo gyvenimo tempas. Norime naudoti tik tai kas duoda apčiuopiamą rezultatą ir tik tai kas nereikalauja didelės laiko investicijos. Todėl tikrai suprantame tą apmaudą, kai klientas vos po 1-2 vizitų, nepamatęs didelio skirtumo, nusprendžia, kad procedūros neefektyvios...

Kosmetologų laimei rinkoje pasirodė INTELLIGENT SKIN THERAPY kaukės, palengvinančias kosmetologų kasdienybę! Dėl didelės gerųjų ingredientų koncentracijos, efektas matomas jau po pirmųjų procedūrų!

 

 

PROBLEMŲ SPRENDIMAS

Vizito metu neturėtume savęs klausti, koks kliento odos tipas. Kurkas svarbiau įsivardyti kokios problemos vargina jo odą? Sausumas? Raukšlės? Spuogai?

 

Būtent todėl INTELLIGENT SKIN THERAPY kaukių recepte- dominuojantis ingredientas, iš esmės sprendžiantis tam tikrą odos problemą. Juo gausiai prisotinamas kaukės lakštas, kuris pagamintas iš bananų pluošto. Šis pluoštas garantuoja kurkas didesnį medžiagų pasisavinimą (lyginant su kitais kaukių rinkoje naudojamais pluoštais) . Taigi bananai neleidžia visam tam gėriui, kuriuo prisotinama kaukė išgaruoti!

 

 

NATŪRALUMAS

Žmonėms dar niekad nebuvo taip svarbu iš ko gaminami produktai, o ypač kai tai liečia veido kaukes. Norisi kuo natūralesnio gaminio, kuris būtų draugiškas ne tik odai, bet ir gamtai!

INTELLIGENT SKIN THERAPY į tai žiūri atsakingai. Todėl net 99% kaukėse esančių ingredientų- natūralios kilmės! O jų pluoštas gaminamas iš inovatyvaus, pilnai gamtoje suyrančio bananų pluošto.  

 

Ar žinojai, kad milijardai tonų bananų stiebų, lapų bei lupenų  kasmet yra išvaistomi? INTELLIGENT SKIN THERAPY vieninteliai pasaulyje sugalvojo jas panaudoti gamindami organišką kaukių pluoštą. Tačiau dar nuostabiau yra tai, jog šis pluoštas pasirodė, kurkas pranašesnis už iki šiol rinkoje naudojamus. Jis pasižymi kurkas gilesne ir efektyvesne medžiagų absorbcija!

 

 

PRIEŽIŪRA NAMUOSE

INTELLIGENT SKIN THERAPY pasirūpino, kad kosmetologo įdirbis nenueitų per niek ir būtų palaikomas namuose. Todėl kaukės suskirstytos į dvi linijas- profesionaliam naudojimui ir priežiūrai namuose (mažesnė koncentracija).

Pastebėjome, kad HOME linijos pakuotės itin traukia kliento akį, todėl jie mielai jas bandosi. O tai geros žinios tau! Pasinaudojus mūsų pasiūlymu, suteiksime dailų stendą, kuris leis prekiauti jomis savo kabinete. Tokiu būdu ne tik papildomai užsidirbsi, bet ir būsi tikra, kad klientas tęs gydymą namuose.  

 

 

Nori dirbi su INTELLIGENT SKIN THERAPY?

Kosmetologams siūlome dosnias nuolaidas ir palankias sąlygas prekybai.

Susisiek: info@beinitas.lt


Nori apžiūrėti ir įsigyti?

 

 

 

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.