Laikas naujos kartos blakstienoms!

Laikas naujos kartos blakstienoms!

PAKELIUI Į LENTYNAS.  ARBA 9 KONTROLĖS ETAPAI

 

Tam, kad „Posh Lashes“pasiektų parduotuvės lentynas, pereinama griežta kokybės kontrolė, susidedanti iš 9 etapų. Renkantis „Posh Lashes“ blakstienas, klientas gauna aukščiausios kokybės garantiją. Efektyvų, saugų ir ilgesnį nei įprastai išnešiojimą!

 

Naudojant unikalių savybių sintetinę medžiagą, blakstienos atrodo itin  purios (net ir tuo atveju, kai atliekamas „Supersize“ priauginimas). O darbas su šiomis blakstienomis  vienas malonumas! Balta juostelė padeda  blakstienų meistrui aiškiai matyti  visas blakstienas ir  lengvai jas nuimti.  Be to, kiekviena blakstienų  eilutė yra specialiai pažymėta.  

 

DAUGKARTINIO PRIKLIJAVIMO IR NUĖMIMO JUOSTELĖ

Kiekvienoje paletėje rasite unikalią- daugkartinio priklijavimo ir nuėmimo juostelę. Kuo ji ypatinga? Specialios  folijos dėka stilistas gali lengvai nuimti juostelę su blakstienomis ir priklijuoti ją ant stovo. O baigus procedūrą  - grąžinti į paletę ar užklijuoti ant kIto stovelio. “Posh Lashes” juostelės nepalieką net ir menkiausIo klijų likučio.

 

POSH LASHES “Business line”

Bet kuri sėkminga moteris žino, kad stilius ir elegancija yra nepaprastai svarbūs. Ši  linija sukurta moterims, kurioms  patinka lengvos ir subtilios blakstienos. Šių blakstienų paviršius matinis, todėl sukuriamas itin natūralus efektas! Labiausiai tinka KLASIKAI.

 

Savybės:

Spalvos: juoda ir ruda

Storis: nuo 0,07 iki 0,15

Riestumas: B ir C

Ilgis:  nuo 4 mm iki 13 mm

Paletė: didelė (14 eilučių), maža(7 eilutės)

 

 

POSH LASHES “Mink Premium

Tai klasikinė, švelniai blizgių blakstienų kolekcija. Blakstienos pagamintos iš aukščiausios rūšies poliesterio, primenančio  audinės kailį (mink). Todėl yra minkštutės ir puikiai tinkančios jautrių akių savininkėms. Sukuriamas itin subtilus ir natūralus įvaizdis. Šios blakstienos yra itin lanksčios, bet tuo pat metu atsparios deformacijoms bei spalvos pakitimams.

Lengvas, subtilus ir gražiai sutvarkytas blakstienų lankas iki pat dangaus? Įmanoma, naudojant „Mink Premium“!

 

SAVYBĖS

Spalvos: juoda ir ruda

Storumas: 0.05, 0.07, 0.1, 0.15

Riestumas: C, D

Ilgis: nuo 5 mm iki 13 mm

16 juostelių paletė

 

 

„Mink Premium“ linija siūlo ir MIX bei TRIO paletes.

  • MIX paletėje rasite įvairaus dydžio blakstienas ( nuo 5 iki 13 mm)
  • TRIO paletėje, rasite trijų populiariausių ilgių blakstienas  (9 mm, 10 mm ir 11 mm)

 


 

POSH LASHES “Glammy mess

„Glammy Mess“ skiriasi nuo klasikinių  blakstienų tuo, kad jų ilgis nėra standartizuotas,  vienoje juostoje yra trys skirtingi ilgiai (kiekviena 2 mm ilgesnė). Toks priauginimas leidžia sukurti neįprastą efektą - nelygią ir dantytą liniją, kurią ypač mėgsta Amerikos žvaigždės, o geriausias to pavyzdys Kim Kardashian.  Ši kolekcija tikrai patiks savimi pasitikinčioms moterims, kurios nebijo drąsių išvaizdos eksperimentų!

 


Savybės:

Spalvos: juoda

Storis: 0,07 mm

Riestumas: C

Ilgis:  8/10/12 mm, 9/11 / 13mm ir 10/12/14 mm.

 

 

 

POSH LASHES “60 Minute

Ši linija sudaryta iš dvieilių juodos spalvos blakstienų (dar kitaip vadinamų DUO blakstienomis). Juostelėje blakstienos suskirstytos po dvi blakstienas, o tai  palengvina kuokštelių formavimą. Nepriklausomai nuo pasirinktos technikos, priauginimas su “60 Minutes” blakstienomis  yra kur kas greitesnis ir efektyvesnis!
Savybės

Spalvos: juoda

Storis: nuo 0,05 ir 0,07

Riestumas: C ir D

Ilgis:  nuo 7 mm iki 13 mm

Paletė: didelė (14 eilučių), maža(7 eilutės)

 


POSH LASHES “Silk”

„Posh Lashes Silk“ tai blizgios blakstienos, tinkančios bekuriai priauginimo technikai. Šios blakstienos ypatingos tuo, jog vienintelės rinkoje turi dvigubą pigmento kiekį, o tai reiškia intensyvų atspalvį. Galutinis efektas išties užburiantis! Tai pati plačiausia linija turinti begale linkių ir ilgių.

Savybės

Spalvos: juoda

Storis: 0,05, 0,07, 0,1, 0,15, 0,2

Riestumas: B, C,  D, L

Ilgis:  nuo 4 mm iki 15 mm

Paletė: didelė (14 eilučių), maža (7 eilutės) 

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.