Gelinis lakavimas namuose- viskas ką reikia žinoti!

Gelinis lakavimas namuose- viskas ką reikia žinoti!

 Gelinis lakavimas namuose- viskas ką reikia žinoti

 

Turbūt nesuklysime sakydami, kad gelinis lakavimas tapo viena populiariausių grožio procedūrų. Todėl nenuostabu, kad po daugybės vizitų pas nagų meistrę, kyla minčių pabandyti ir pačiai. Juk eiga matyta dešimtis kartų, o priemonių nagams nesunku įsigyti internetu. Tačiau ar tikrai viskas taip paprasta?

Dažnu atveju moterys prisidaro daugiau žalos nei naudos. Todėl rekomenduojame gelinį lakavimą bei nagų priauginimą patikėti nagų specialistams. Tačiau jei noras labai didelis ir nusveria riziką, supažindinsime su svarbiausia informacija, kurios prireiks norint atlikti tokio tipo manikiūrą!

 

Nago plokštelės paruošimas

 
Jei ant nago yra dirbtinės medžiagos (gelinio lako, priauginimo gelio), pašalinkite ją dildės pagalba. Tam geriausiai tikts 100/180 gritų dildė. Švelnesne dildės puse nuimkite medžiagą esančią prie odelių. Šiurkštesne puse nudildžiuokite apie 80% medžiagos. Nepabijokite palikti šiek tiek senosios gelinio lakavimo bazės. Ji apsaugos naga nuo pernelyg didelio nuploninimo.  Gelinio lakavimo/ gelio nuėmimui galima naudoti ir nagų frezą su karbidiniu antgaliu (raudono arba žalio  žymėjimo). Tačiau darykite tai itin atsargiai ir švelniai.

Pašalinus medžiagą, suformuokite norimą formą. Nuvalykite dulkes bei riebalinį sluoksnį dehidratuojančiu skysčiu. Tam tinka gaminiai, kurių pavadinime yra užrašas PREP arba DEHYDRATOR.

 

 

Pirmas žingsnis- gelinio lakavimo bazė

 

Tam, kad padidintume bazės sukibimą su nago plokštele, reikalingas gruntas (pavadinime rasite užrašą BOND arba PRIMER). Svarbu nepadauginti ir koncentruotis į nago galiuką. Kai gruntas nudžiūva, galima pereiti prie gelinio lakavimo bazės. Idealu būtu jei nedidelį jos kiekį “įtrintume” į nago plokštelę ir tik tada lakuotume kaip įprasta. Naudodami gelinio lakavimo lempą pilnai išdžiovinkite. 

Dauguma šiuolaikinių gamintojų siūlo bazes, kurios jau turi atspalvį. Tad jei įsigijote bazę su patinkančiu atspalviu, galite praleisti gelinio lako dengimą.

 

 

Ką reikia žinoti apie gelinių lakų spalvas?

Kad ir kokia didelė pagunda lakuoti vieną storą sluoksnį-susilaikykite. Užtepus per storą gelinio lako sluoksnį, lempa gali negražiai jį „sutraukti“, o  tada teks viską pradėti nuo pradžių. Gelinių lakų gamintojai rekomenduoja dengti du plonus sluoksnius ir kiekvieną iš jų džiovinti LED lempoje.

Rinkdamiesi gelinio lako spalvą, paprašykite, kad gamintojas atsiųstų video paletę. Toks būdas kur kas tiksliau perteikia gelinio lako spalvą nei nuotraukos.

 

Užbaik topu, kuris taupo laiką!

Viską užtvirtinkite viršutiniu sluoksniu arba dar kitaip topu. Šiuolaikiniai topai siūlo daugybę efektų, tad galite rinktis kokio norite užbaigimo: blizgaus, matinio, o gal su blizgučiais? Kad ir kurį topą pasirinksite, atkreipkite dėmesį, kad pavadinime būtų užrašas „NO WIPE“. Gelinio lakavimo topas su šiuo užrašu, neturi lipnaus sluoksnio, o tai reiškia , kad nereikės papildomos priemonės lipnumo valymui. Tad belieka išdžiovinti LED lempoje ir gelinis lakavimas bus baigtas!

 
Apsilankykite mūsų youtube paskyroje, kur dalinamės ŽINGSNIS po ŽINGSNIO video pamokėlėmis!

Jei nesate tikri dėl gelinio lakavimo priemonių, kreipkitės į Beinitas parduotuvę. Tai profesionalams skirta parduotuvė, kuri prekiauja gerai žinomais ir saugiais produktais. Tikėtina, jog jūsų nagų meistrė taip pat čia apsiperka! Beinitas-grožio meistrų favoritas!

 

 

Vilniuje Verkių g. 46

Klaipėdoje Taikos pr. 81 A -3

www.beinitas.lt

 

 

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.