Profesionalios žirklutės odelėms EXCLUSIVE PRO magnolia, 21mm Išskleisti

Profesionalios žirklutės odelėms "EXCLUSIVE PRO MAGNOLIA"

Šiuo metu produkto neturime

25,00 €

su PVM.

texass.jpg
foto1info.jpg
test2.jpg

We shipping worldwide... Read more

Delivery in 24h

We have reinsurance program

Our shop is awarded for security

Jums trūksta 50,00 € iki nemokamo pristatymo

„EXCLUSIVE PRO“ magnolia PROFESIONALIOS ŽIRKLUTĖS KUTIKULĖMS (21mm) 

Atliekant nepriekaištingą manikiūrą, nagų meistrai pasidalija nuomonėmis: kokia priemonė yra geriausia šalinant odeles? Tie, kurie įsitikinę, kad odeles geriausia šalinti žirklių pagalba, įvertins šias profesionalias odelių žirklutes EXCLUSIVE 10!

Visi žirklių modeliai iš išskirtinės „STALEKS PRO“ serijos turi idealią detalių geometriją, yra šlifuoti ir surinkti rankiniu būdu, o originalus dizainas pabrėžia profesionalaus „EXCLUSIVE“ įrankio unikalumą ir prabrangumą.

1 TIPAS - su 21 mm ašmenimis (SX-10/1)
2 TIPAS- su 23 mm ašmenimis (SX-10/2)

Pagamintos iš nerūdijančio chirurginio plieno, kuris neoksiduoja dezinfekcijos metu bei pasižymi ypatingu patvarumu. Žirklutės yra pagaląstos rankiniu būdu kvalifikuotų STALEKS specialistų. Visai tai užtikrina, kad STALEKS įrankiai nepriekaištingai tiksliai atliks savo funkciją ir užtikrins aukštą paslaugų kokybę. 


- idealus ašmenų storio ir aštrumo santykis
- trumpesnės rankenos, užtikrina aiškumą ir tikslumą judesiams
- specialiai išlenkti ir susiaurėjantys galai, pritaikyti nagų formai ir suteikiantys patogų bei lengvą priėjimą prie kerpamos dalies
- puoštos originaliu gėlių rašto dizainu
Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.