Lakai

1464 produktų
Rodoma 1 - 36 iš 1464 produktų

Geliniai lakai, Geliniai nagų lakai, Gelis nagams

Dailūs, tvarkingi ir išpuoselėti nagai – moters grožio dalis. Ir tą grožį sukurti padeda daugybė priemonių, tačiau geliniai lakai – ryškiausiai grožį kuriančios priemonės, kurių suteiktas rezultatas iškart krenta į akis. Ilgalaikis, aukštos kokybės ir greitai džiūstantis gelis nagams – svarbiausias manikiūro komponentas. Tiek apsilankius pas profesionalią manikiūro specialistę, tiek nusprendus susitvarkyti ir padailinti nagus savarankiškai, galima rinktis iš daugybės gelinio nagų lako spalvų asortimento. Išbandę mūsų siūlomus gelinius nagų lakus, neabejotinai kiekvieną kartą spalvas ir atspalvius atrasite iš naujo ir galėsite grožėtis nepriekaištingu manikiūru. 

Kas yra gelinis nagų lakavimas?

Gelinis nagų lakavimas – procedūra, kurios metu nagai padengiami gelio sluoksniu ir per keliasdešimt sekundžių išdžiovinami po ultravioletiniais spinduliais. Paprasčiau tariant – gelinis nagų lakavimas – tai galimybė net kelias savaites džiaugtis higieniškais, tvarkingais ir estetiškai atrodančiais nagais, nesibaiminant, kad manikiūro spalva nubluks, lakas nutrupės ar kitaip defektuosis. Geliniai nagų lakai ir su jais atliekamas manikiūras pamėgtas dėl to, jog yra labai patogus ir praktiškas nagų priežiūros būdas, ypač tinkantis toms moterims, kurios neturi laiko kiekvieną savaitę (ar dar dažniau) daryti(-s) manikiūro. Gelis nagams neretai laikomas nepakeičiamu sprendimu toms moterims, kurių nagai silpni ar pernelyg minkšti. Būtent geliniai lakai sutvirtina nago plokštelę, leidžia užsiauginti norimo ilgio nagus, suformuoti norimą nago formą bei sukurti ilgalaikį dailių nagų efektą.

Geliniai lakai - pagrindiniai pranašumai

Kad nagų grožis džiugintų, reikia skirti jiems nemažai laiko, reikia tinkamai juos prižiūrėti ir, be abejo, žinoti, koks gelis nagams naudojamas. Pastarasis turi būti kokybiškas ir patvarus. Pats gelinių nagų lakavimas dažniausiai pasirenkamas dėl jo teikiamų privalumų. Tad kodėl verta jį išbandyti?

1. Geliniai lakai, padengti ant sutvarkytų nagų, išsilaiko gana ilgai – net kelioms savaitėms galima pamiršti manikiūro rūpesčius ir džiaugtis tvarkingais nagais.

2. Geliniai lakai itin greitai džiūsta, todėl nereikia laukti pusdienio, kad būtų galima drąsiai užsiimti mėgstama veikla, nekyla baimė, kad manikiūras susigadins ar išteps drabužius.

3. Geliniai nagų lakai sutvirtina nagus ir neleidžia jiems lūžinėti. O tanki lako tekstūra suteikia nagui apimties, todėl manikiūras atrodo estetiškai, o nagų trūkumai sėkmingai paslepiami.

4. Kokybiški geliniai nagų lakai – tai įprasto nagų lako ir gelio mišinys – tvirtai prikimba prie nago plokštės ir netrupa, neatsiklijuoja.

5. Gelinių nagų lakų sudėtyje nėra medžiagų, kurios kenktų ar galėtų pažeisti natūralius nagus. Atvirkščiai, geliniai nagų lakai padeda išspręsti estetinę silpnų, minkštų, skilinėjančių, besisluoksniuojančių nagų problemą.

6. Geliniais nagų lakais padengti nagai sukuria natūralumo efektą, t. y. lakas tepamas plonu sluoksniu, todėl nagas išlieka lankstus ir atrodo natūraliai.

7. Geliniai lakai – nepaprastai universalūs, leidžiantys eksperimentuoti su spalvomis ir dizaino idėjomis. Galite rinktis iš mylimiausių savo spalvų (ryškių, blankių, matinių, blizgių ir pan.), pritaikyti patinkančią nagų dailę ir tokiu būdu dar ryškiau išreikšti savo asmenybę.

Vis tik norint džiaugtis šiais privalumais, reikia tinkamai pasirinkti kokybišką gelį nagams.

Geliniai lakai ir jų skirtimai - kokį variantą pasirinkti?

Kokybiški geliniai nagų lakai – itin svarbi kokybiško ilgalaikio lakavimo sudedamoji dalis, nuo kurios labiausiai priklauso, kaip atrodys ir kiek ilgai išliks dailūs nagai. Manikiūro ekspertų teigimu, gražiausiai ilgalaikis manikiūras atrodo pirmąsias dvi savaites, vėliau spalva gali prarasti savo blizgesį, nagas nuauga. Vis dėlto gelinio nagų lako išsilaikymo laikotarpis – individualus dalykas, priklausantis nuo daugybės veiksnių. Mūsų asortimente esantys geliniai nagų lakai pasižymi tam tikromis savybėmis:

1. vidutinio tirštumo konsistencija, kuri neleidžia lakui nubėgti ant odelių;

2. pakanka užtepti ploną sluoksnį, kad būtų užtikrintas puikus lako ir nago sukibimas;

3. platus spalvų pasirinkimas;/p>

4. ilgalaikis rezultatas.

Tiesa, prieš įsigyjant gelinį nagų laką, būtina neužmiršti gelinio lako pagrindo, kuris saugo nagus nuo spalvos pakitimų ir garantuoja gerą sukibimą. Taip pat svarbus ir viršutinis nagų lako sluoksnis, kuris padeda išsaugoti nagų lako spalvą, saugo nagus nuo įbrėžimų, skilinėjimo. Kad manikiūras būtų nepriekaištingas, jis turi būti iki galo išbaigtas.


Geliniai nagų lakai - kai išsaugoti padengtų nagų grožį?

Būna, jog net ir nepriekaištingos kokybės geliniai lakai skilinėja, trupa ir manikiūras greitai praranda savo gerą išvaizdą. Taip gali nutikti tais atvejais, kai atliekate daug namų ruošos ar kitokių darbų, nenaudodami apsauginių priemonių. Net ir labai aukštos kokybės, profesionalus gelinis nagų lakavimas netinkamai prižiūrimas ilgai nedžiugins. Tad pasidalinsime svarbiausiais patarimais, ką daryti, kad geliniai lakai ant nagų išsilaikytų ilgiau. 

 1. Venkite labai ilgam laikui panardinti rankas į karštą vandenį, nes jis neigiamai veikia gelinį manikiūrą. Karštas vanduo prasiskverbia į nagų plokšteles ir gelinis lakas gali atsiklijuoti.

 2. Kasdien drėkinkite rankas kokybišku rankų kremu – tai teigiamai veikia ne tik rankų odą, bet odeles aplink nagus. 

 3. Mūvėkite pirštines, kai skalbiate ar atliekate įvairius kitus darbus, naudodami valymo priemones, cheminius valiklius ir pan.

 4. Negramdykite su nagais jokių paviršių, neplėšykite siuntinių – tam naudokite atitinkamas priemones. Nenaudokite nagų kaip įrankių, nes tvarkingos ir išpuoselėtos rankos – jūsų grožio dalis!

 5. Savavališkai nelupinėkite gelinio nagų lako ir nekramtykite nagų.

To pakanka, kad galėtumėte ilgiau džiaugtis kokybiško gelinio manikiūro grožiu ir teikiamais privalumais.

Kaip turėtų būti naudojami geliniai lakai, kad išliktų ilgiau?

Geliniai laikai atrodo gražūs dėl kelių pagrindinių priežasčių – dėl kokybiško gelio nagams ir dėl tinkamo jo naudojimo, t. y. gebėjimo tinkamai nagus padengti geliniu laku. Profesionalioms, patirties turinčioms manikiūro meistrėms ši užduotis yra gana lengva, o pradedančiosioms ar norinčioms savarankiškai padengti nagus geliniu laku vertėtų išmanyti kelis esminius šios procedūros aspektus. Tad kaip tinkamai viską atlikti?

Pirmiausia, išsirinkite ir susikurkite savo manikiūro rinkinį. Jį turėtų sudaryti nagų lako valiklis, manikiūro įrankiai, gelio pagrindas ir viršutinis sluoksnis, UV arba LED lempa ir, be abejo, pasirinktos spalvos geliniai nagų lakai. Visuomet verta pirkti kelis gelinius nagų lakus – nes tokiu būdu galima sutaupyti ir savo manikiūro rinkyje turėti kelis mylimų spalvų gelius nagams. Įvairiaspalviai geliniai nagai atrodo itin pavasariškai ir žaismingai!

Kai įsigysite visas manikiūrui reikalingas priemones, tuomet imkitės darbo – darykite manikiūrą:

 • Jei reikia, pašalinkite seną (ankstesnį) nagų laką ar jo likučius. Tam naudokite nagų lako valiklį. 

 • Kruopščiai sutvarkykite nagų odeles, tam galite naudoti specialų odelių minkštiklį.

 • Nukirpkite nagus (jei reikia) ir dilde formuokite juos iki norimo ilgio ir formos.

 • Švelniai nušlifuokite nagus, kad šie įgautų natūralų blizgesį – paruoškite nagus gelinio lako padengimui.

 • Padenkite nagus specialiu nagų lako pagrindu – tam pakanka vieno sluoksnio.

 • Padžiovinkite nagus po LED arba UV lempa, laikydamiesi visų instrukcijos nurodymų.

 • Tvarkingai ir kruopščiai tepkite spalvotą gelinį nagų laką. Mūsų asortimente esantys geliniai nagų lakai – nuo švelnių, blankių ir pastelinių spalvų iki intensyvių, ryškių ir sodrių spalvų, tad išsirinkti sau tinkamiausią gelinį nagų laką išties nebus sunku.

 • Padžiovinkite nagus po LED arba UV lempa, laikydamiesi visų nurodymų ir užtepkite dar vieną pasirinkto gelinio nagų lako sluoksnį. Dar kartą pasinaudokite LED ar UV lempa. Paprastai dviejų kokybiško gelinio nagų lako sluoksnių pakanka puikiam rezultatui pasiekti!

 • Nagus nuvalykite specialiu geliniu valikliu.

Ir paskutinis likęs žingsnis – džiaugtis gražiais, išpuoselėtais ir mėgstama spalva padengtais nagais. Geliniai nagų lakai – priemonės, kuriančios nagų grožį.

Kurkite grožį su profesionaliomis ir kokybiškomis priemonėmis! Geliniai lakai vienas optimaliausių pasirinkimų siekiančioms išskirtinio grožio!

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.