Lakai

Lakai

376 produktų
Rodoma 1 - 24 iš 376 produktų

Geliniai lakai, Geliniai nagų lakai, Gelis nagams

Dailūs, tvarkingi ir išpuoselėti nagai – moters grožio dalis. Ir tą grožį sukurti padeda daugybė priemonių, tačiau geliniai nagų lakai – ryškiausiai grožį kuriančios priemonės, kurių suteiktas rezultatas iškart krenta į akis. Ilgalaikis, aukštos kokybės ir greitai džiūstantis gelis nagams – svarbiausias manikiūro komponentas. Tiek apsilankius pas profesionalią manikiūro specialistę, tiek nusprendus susitvarkyti ir padailinti nagus savarankiškai, galima rinktis iš daugybės gelinio nagų lako spalvų asortimento. Išbandę mūsų siūlomus gelinius nagų lakus, neabejotinai kiekvieną kartą spalvas ir atspalvius atrasite iš naujo ir galėsite grožėtis nepriekaištingu manikiūru. 

Kas yra gelinis nagų lakavimas?

Gelinis nagų lakavimas – procedūra, kurios metu nagai padengiami gelio sluoksniu ir per keliasdešimt sekundžių išdžiovinami po ultravioletiniais spinduliais. Paprasčiau tariant – gelinis nagų lakavimas – tai galimybė net kelias savaites džiaugtis higieniškais, tvarkingais ir estetiškai atrodančiais nagais, nesibaiminant, kad manikiūro spalva nubluks, lakas nutrupės ar kitaip defektuosis. Geliniai nagų lakai ir su jais atliekamas manikiūras pamėgtas dėl to, jog yra labai patogus ir praktiškas nagų priežiūros būdas, ypač tinkantis toms moterims, kurios neturi laiko kiekvieną savaitę (ar dar dažniau) daryti(-s) manikiūro. Gelis nagams neretai laikomas nepakeičiamu sprendimu toms moterims, kurių nagai silpni ar pernelyg minkšti. Būtent geliniai lakai sutvirtina nago plokštelę, leidžia užsiauginti norimo ilgio nagus, suformuoti norimą nago formą bei sukurti ilgalaikį dailių nagų efektą.

Gelinių nagų lakų pranašumai

Kad nagų grožis džiugintų, reikia skirti jiems nemažai laiko, reikia tinkamai juos prižiūrėti ir, be abejo, žinoti, koks gelis nagams naudojamas. Pastarasis turi būti kokybiškas ir patvarus. Pats gelinių nagų lakavimas dažniausiai pasirenkamas dėl jo teikiamų privalumų. Tad kodėl verta jį išbandyti?

1. Geliniai lakai, padengti ant sutvarkytų nagų, išsilaiko gana ilgai – net kelioms savaitėms galima pamiršti manikiūro rūpesčius ir džiaugtis tvarkingais nagais.

2. Geliniai lakai itin greitai džiūsta, todėl nereikia laukti pusdienio, kad būtų galima drąsiai užsiimti mėgstama veikla, nekyla baimė, kad manikiūras susigadins ar išteps drabužius.

3. Geliniai nagų lakai sutvirtina nagus ir neleidžia jiems lūžinėti. O tanki lako tekstūra suteikia nagui apimties, todėl manikiūras atrodo estetiškai, o nagų trūkumai sėkmingai paslepiami.

4. Kokybiški geliniai nagų lakai – tai įprasto nagų lako ir gelio mišinys – tvirtai prikimba prie nago plokštės ir netrupa, neatsiklijuoja.

5. Gelinių nagų lakų sudėtyje nėra medžiagų, kurios kenktų ar galėtų pažeisti natūralius nagus. Atvirkščiai, geliniai nagų lakai padeda išspręsti estetinę silpnų, minkštų, skilinėjančių, besisluoksniuojančių nagų problemą.

Vis tik norint džiaugtis šiais privalumais, reikia tinkamai pasirinkti kokybišką gelį nagams.

Kokį gelinį laką pasirinkti?

Kokybiški geliniai nagų lakai – itin svarbi kokybiško ilgalaikio lakavimo sudedamoji dalis, nuo kurios labiausiai priklauso, kaip atrodys ir kiek ilgai išliks dailūs nagai. Manikiūro ekspertų teigimu, gražiausiai ilgalaikis manikiūras atrodo pirmąsias dvi savaites, vėliau spalva gali prarasti savo blizgesį, nagas nuauga. Vis dėlto gelinio nagų lako išsilaikymo laikotarpis – individualus dalykas, priklausantis nuo daugybės veiksnių. Mūsų asortimente esantys geliniai nagų lakai pasižymi tam tikromis savybėmis:

1. vidutinio tirštumo konsistencija, kuri neleidžia lakui nubėgti ant odelių;

2. pakanka užtepti ploną sluoksnį, kad būtų užtikrintas puikus lako ir nago sukibimas;

3. platus spalvų pasirinkimas;/p>

4. ilgalaikis rezultatas.

Tiesa, prieš įsigyjant gelinį nagų laką, būtina neužmiršti gelinio lako pagrindo, kuris saugo nagus nuo spalvos pakitimų ir garantuoja gerą sukibimą. Taip pat svarbus ir viršutinis nagų lako sluoksnis, kuris padeda išsaugoti nagų lako spalvą, saugo nagus nuo įbrėžimų, skilinėjimo. Kad manikiūras būtų nepriekaištingas, jis turi būti iki galo išbaigtas.

Kurkite grožį su profesionaliomis ir kokybiškomis priemonėmis!

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.