Apie mus

UAB BEINITAS grožio partneris Lietuvoje daugiau nei 19 metų. Mes Jums galime pasiūlyti aukščiausios kokybės profesionalius kosmetikos gaminius, kirpykloms, salonams ir spa centrams. Siūlome platų asortimentą plaukų priežiūros produktų, plaukų dažymo produktų, manikiūro ir pedikiūro specialistams platų pasirinkimą gelinių lakų, gelių, kremų skirtų pėdų ir rankų priežiūrai, depiliacijos ir  vienkartinių priemonių asortimentą bei kitų produktų skirtų darbui grožio srityje. Nuolatos plečiame asortimentą ir stengiamės atrinkti pačius geriausius ir aukščiausios kokybės produktus.

UAB BEINITAS yra oficialus distributorius Lietuvoje šių prekinių ženklų Italwax, Prosalon, Victoria Vynn, Pharm Foot, Staleks. 
MAROCA - tai UAB Beinitas nuosavybės prekinis ženklas.

Nuo 2016 m. siūlome platų baldų asortimentą geriausiomis kainomis ir individualų požiūrį į kiekvieną projektą. Visi produktai yra gaminami atsižvelgiant į naujausias pramonės tendencijas. Mūsų atstovaujami produktai pripažinti Europos rinkoje, sėkmingai bendradarbiaujame su grožio salonais, kirpyklomis ir spa centrais.  Visiems baldams suteikiame garantijas. Individualus požiūris į kiekvieną projektą, dėmesys į naujausias gamybos tendencijas, patikimumas, įrodyta kokybė ir geriausia kaina! Visiems baldams suteikiame 1-ų metų garantija.

Daugiau nei 10 metų sėkmingai vykdome grožio salono veiklą Klaipėdos mieste.  "iVi" grožio salonas, kontaktai: Butkų Juzės g. 9 prekybos centre "IKI" +37067262684

2016 metais Klaipėdoje atidarėme profesionalią kosmetikos parduotuvė skirta grožio specialistams ir ne tik.  Visą kosmetikos, vienkartinių priemonių asortimentą galite apžiūrėti atvykę pas mus į parduotuves Taikos pr. 81a-3 Klaipėda, +37067066344 bei Ulonų g. 5, Vilnius, +37067248828

2017 metais sparčiai plečiame grožio salonų įrangos asortimentą. Siekiame būti didžiausias ir patikimiausias partneris grožio srityje.

 

MAROCA prekinis ženklas - tai mūsų pasididžiavimas!

MAROCA Tai profesionalus prekinis ženklas, aukščiausia technologija, aukšta kokybė ir stilius! Mūsų įmonė bendradarbiaujame su geriausiomis Europos gamyklomis, kurie kuria nagų priežiūrios produktus, naudoja šiuolaikinius technologinius sprendimus, aukštas ir inovatyvias technologijas. Mūsų tikslas:

  • pateikti į rinką aukščiausios kokybės produktus
  • produktai su naujausiomis tendencijoms  ir naujovėmis, kurios įkvėptų mūsų klientus naujoms idėjoms ir tobulo rezultato!

MAROCA prekinis ženklas glaudžiai bendradarbiauja su tarptautinėmis gamyklomis ir labaratorijomis, dėka šio sėkmingo bendardarbiavimo mes galime Jums pasiūlyti geriausius ir aukščiausios kokybės produktus. MAROCA - tai tik profesionalams, Tai didelė aistra ir meilė savo darbui, Tai nuoširdus ir pagarbus bendradarbiavimas, Tai stipri partnerystė! Tai sėkmės pagrindas!
Siekiant išsaugoti savo misiją mes turime tris pagrindinės vertybės:
• Kokybė ir inovacijos
• Stipri partnerystė
• Kūrybiškumas


Sekite mūsų naujienas Facebook ir Instagram paskyroje Beinitas ir Victoria Vynn Lietuva


Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.