Įmonė “BEINITAS” šiandien skaičiuoja 20-us gyvavimo metus. Veiklos pradžioje įmonės įkūrėja Lietuvos rinkai pristatė plaukų priežiūros priemonių prekės ženklus, kurių tuo metu rinkoje labai trūko ir taip pradėjo savo veiklą atidarydama pirmąją “BEINITAS” parduotuvę Klaipėdoje.

Nuolat augant konkurencijai rinkoje, vadovė nusprendė vykti į nagų grožio ir priežiūros priemonių parodą, kuri įkvėpė ja sukurti privatų prekinį ženklą (prival label) – “SALONGEL”. Tai buvo pirmasis žingsnis į nagų grožio ir priežiūros industriją Lietuvos rinkoje, kurį vainikavo sėkmingi pardavimai dėl išskirtinai geros kainos bei aukštos produkto kokybės rinkoje. Pastebimai dideli šio produkto pardavimai paskatino ieškoti ir daugiau nagų meistrams skirtos produkcijos ir ją pasiūlyti rinkai. Neilgai trukus asortimentą papildė daugeliui gerai žinomas JAV prekės ženklas – “Victoria Vynn”, kuris netrukus tapo vienu populiariausių produktų visoje Lietuvoje.

Šiuo metu “Beinitas” savo asortimente turi produkcijos, skirtos ne tik nagų, plaukų, bet ir antakių, blakstienų grožio procedūroms, depiliacijai, kosmetologijai bei makiažui, tačiau pagrindinis dėmesys – nagų priežiūros priemonėms, kurių asortimentas sudaro didžiausią siūlomos produkcijos dalį. “Beinito” prekinis ženklas Lietuvos rinkai siūlo daugiau, kaip 50 skirtingų prekinių ženklų, skirtų visiems grožio meistrams. Orientuojames į TOP prekinius ženklus visame pasaulyje. Esame keliatą pasaulinių kompanijų oficialus distributoriai Lietuvoje.

Šiandien įmonė turi tris fizines parduotuves Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje, elektroninę parduotuvę Beinitas.lt Esame vieni iš didžiausi Lietuvos rinkoje siūlantys nagų priemonių asortimentą manikiūro meistrams.

 

Mūsų parduotuves rasite:

Ulonų g. 5, Vilnius +37067248828

Žemaičių g. 31, Kaunas +37066734275

Taikos pr. 81A-3, Klaipėda +37067066344

www.beinitas.lt

Rašykite mums [email protected]