Prekių pristatymas


Užsakymai vykdomi po jūsų apmokėjimo gavimo
(darbo dienomis nuo 9 iki 18h).

Galimi pristatymo būdai:

Omniva kurjeriu
Omniva paštomatu
DPD kurjeriu
DPD paštomatu

Prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėse:
Klaipėdoje Taikos pr.81 A-3
Vilniuje Ulonų g. 5

Užsakymai iš mūsų sandėlio pristatomi per 1-2 d.d., išskyrus tuos atvejus kai prie prekės matote užrašą "pristatymas 5-10d.d." Tokiu atveju prekė yra užsakoma ir pristatymo terminas prailgėja iki 10 d.d. Siuntos surenkamos tik darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio).

Atsiskaitymas pristatymo metu. Jei pasirinkote atsiskaitymą pristatymo metu ir neatsiėmėte siuntos du kart, tolimesnės siuntimas su atsiskaitymo galimybe nebegalimas. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tik iš anksto apsimokėjus užsakymą.


Pasirinkus pristatymo būdą "Atsiėmimas Vilniaus parduotuvėje" arba "Atsiėmimas Klaipėdos parduotuvėje", turite sulaukti SMS žinutės apie tai jog siunta yra paruošta ir galimas jos atsiėmimas.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 2 savaičių.

Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg. Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.

*Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus į Kuršių Neriją. Į Kuršių Neriją prekės pristatomos pagal atskirą susitarimą.

 Į užsienio šalis prekės siunčiamos pagal atskirą susitarimą (susisiekite). Šiems užsakymams taikomi papildomi siuntimo mokesčiai (pagal TNT kurjerių nustatytus įkainius) bei ilgesni pristatymo terminai.

Klientų prašome nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir kontaktinį telefoną. Pristatymas Lietuvoje, kurių bendra užsakymo suma yra mažesnė nei 50 EUR,  kainuoja 3.90 pristatant kurjeriui arba 2.90 EUR pasirenkant atsiėmimą paštomate. Užsakymams, kurių suma viršija 50 EUR - PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Prekės būklė BŪTINA tikrinti pristatymo metu dalyvaujant kurjeriui!  Radus pažeidimus būtina užfiksuoti. Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę. Jei turite kokių pastabų dėl prekės pakuotės, prekių kiekio ar matote, kad pakuotė pažeista, suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista, prašome nedelsiant informuoti kurjero atstovą pristatymo metu, pareikalauti iš kurjerio defektacijos-pretenzijos lapą ir užpildžius duoti kurjeriui pasirašyti. Kitu atveju dėl pažeistos prekės pretenzijos nebus priimamos.


Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.