Rekomenduojame rinktis profesionaliam naudojimui skirtas lempas, vieni iš modelių SUN UV lempos.

SUN UV  orginali nagų lempa skirta professionaliam naudojimui. Ypatingai populiari tarp manikiūro ir pedikiūro grožio meistrų. Veidrodinis dugnas atspindi šviesą taip užtikrindamas geresnę polimerizaciją.

SUN UV lempos galingumas yra 48W, todėl tai garantuoja puikius darbo rezultatus. Ši lempa turi keičiamas viršūnėles, trijų skirtingų spalvų: pilka, balta, rožinė, o taip pat keičiasi ir mygtukai iš juodos spalvos į baltą. Kiekvienas grožio profesionalas išsirinks patinkančią spalvą bei prisitaikys prie grožio salono interjero.

Originalios SUN UV  lempos pasižymi ilgaamžiškumu, nes lempučių tarnavimo laikas yra ženkliai ilgesnis nei kitų UV/LED lempų, kurios neskirtos intensyviam darbui. 

SUN UV lempos atvyksta tiesiogiai iš Korėjos gamintojo į Beinito sandelius. Tad užtikrinam jų kokybė bei tarnavimo laiką. 

Neprofesionaliam naudojimui UV/LED nagų lempos visada yra žemesnę kainą nei profesionaliam naudojimui lempos.

Vienas iš mūsų turimų modelių nagų lempa UV GLOW S1, dažnai renkasi klientės norinčios pasidaryti manikiūrą ir pedikiūrą namų sąlygomis.

Ši nagų lempa yra pakankamai didelė, tad su ja patogiai atliksite ir pedikiūrą. UV GLOW S1 galingumas yra 168w, ji puikiai tinka ir nagų priauginimams. Taip pat ši nagų lempa, turi skirtingų spalvų rankenėlę, su kuria labai lengva pernešti į kitą vietą. Liečiamą ekranas, bei 36 LED lemputes. Šio ir panašaus modelio nagų lempos tarnavimo laikas yra ženkliai trumpesnis palyginus su profesionaliam naudojimui skirtoms nagų lempomis.