Stalai

Stalai

22 produktų
Rodoma 1 - 22 iš 22 produktų

Manikiūro stalas

Tiek higieniškas manikiūras, tiek dailiai išpuoselėti nagai panaudojus nagų dailę ar atlikus nagų priauginimą gali ne tik suteikti grožio, bet ir apskritai pagerinti bendrą nagų (ar rankų) būklę. Įprastas manikiūras padeda išlaikyti rankų švelnumą, glotnumą ir netgi jaunatviškumą, o gražiai suformuoti ir nudažyti nagai suteikia veidui šypseną ir didesnį pasitikėjimą savimi. Net ir manikiūro ekspertai sutinka, kad kokybiškas manikiūras sukuria akivaizdų rankų grožį ir pagerina sveikatą, tačiau profesionaliai rankų priežiūrai būtina stabili erdvė, kurioje viskas, ko reikia manikiūrui, visos reikalingos nagų priežiūros priemonės būtų lengvai pasiekiamos.

Manikiūro stalas - kas tai ir kam jis reikalingas?

Manikiūro stalas – tai darbo vieta, prie kurios dirba manikiūro meistrė. Ne visada manikiūro meistrai kelia ypatingus ar specifinius reikalavimus manikiūro stalams, dažniau didesnį dėmesį skiria naudojamų priemonių kokybei, plačiam priemonių asortimentui. Vis dėlto ir manikiūro stalas yra svarbus, jis turėtų būti pritaikytas komfortiškam darbui, turėtų suteikti pakankamai vietos tiek manikiūro specialistui, tiek klientui. 

Renkantis manikiūro stalą, vertėtų atkreipti dėmesį į jo stabilumą, tvirtumą, papildomus elementus, pavyzdžiui, talpius stalčius, įmontuotą didesnę spintelę daiktams laikyti ar pagalvėlę, skirtą kliento rankai padėti. Taip pat manikiūro stalas turėtų būti pagamintas iš atitinkamos aukštos kokybės medžiagos, kurią saugu ir lengva valyti bei kaskart dezinfekuoti. Prie tinkamo manikiūro stalo malonu ir dirbti, ir sėdėti. Be to, geros kokybės manikiūro stalas bus ilgaamžiškesnis, ilgiau neteks galvoti apie jo atnaujinimą ar keitimą kitu, naujesniu.

Kodėl vertą įsigyti manikiūro stalą?

Manikiūro stalas grožio salone ar nuosavuose namuose gali būti naudingas dėl kelių priežasčių:

1. Darbo efektyvumas. Tinkamos komplektacijos, dydžio, aukščio, matmenų ir formos manikiūro stalas padeda patobulinti darbo vietą ir paverčia ją efektyvesne, kuomet reikalingos priemonės yra po ranka.

2. Komfortiškumas. Manikiūro stalas – praktiškas pasirinkimas, kuris užtikrina darbo vietos patogumą, t. y. suteikia pakankamai vietos tiek manikiūro specialistui, tiek klientui.

3. Higiena. Paprastai manikiūro stalas būna pagamintas iš specialių ir itin patvarių aukštos kokybės medžiagų – jis atsparus įvairiems įbrėžimams, įvairioms cheminėms medžiagos. Manikiūro stalas gali padėti užtikrinti švarą ir tvarką darbo vietoje, nes manikiūro stalo paviršių galima lengvai valyti ir dezinfekuoti, tokiu būdu užkertant kelią įvairių infekcijų plitimui.

4. Funkcionalumas. Tinkamai pasirinktas manikiūro stalas – puiki vieta darbo priemonėms saugoti. Galima rinktis manikiūro stalą, kuriame įmontuoti papildomi skyriai, stalčiai ar spintelės, kuriose saugu laikyti reikalingas priemones. Be to, manikiūro stalas gali būti su ratukais (kad būtų lengviau jį perkelti iš vienos vietos į kitą), su papildomai paruošta erdve stalinei lempai.

5. Estetika. Kokybiški baldai taip pat atlieka svarbią funkciją kuriant aplinką, patalpos interjerą. Turbūt kiekvienas manikiūro specialistas norėtų, kad klientui būtų jauku ir gera, kad jis norėtų sugrįžti į grožio saloną dar kartą. Klientui iš tiesų svarbu ne tik manikiūro specialisto profesionalumas, tinkamai palaikoma higiena bei džiuginantis gražių nagų rezultatas, bet ir jauki aplinka, kurioje atliekamos grožio procedūros. Aukščiausios kokybės manikiūro stalas yra puiki investicija, kuri tikrai atsiperka.

Mūsų asortimente galite rasti įvairius, Jūsų poreikiams tinkamus manikiūro stalus. Tai ne tik funkcionalus baldas, bet ir itin elegantiškas, puikiai derantis prie šiuolaikinių kabinetų interjero, atributas. Galima rinktis ir tokį manikiūro stalą, kuriame papildomai yra stalčius, įvairių dydžių spintelės ir netgi dulkių surinkėjas. Be to, mūsų siūlomas manikiūro stalas – stabilus ir lengvai transportuojamas į kitą vietą, net ir tuomet, kai jame saugoma daug daiktų ir grožio priemonių.

Peržvelkite manikiūro stalų asortimentą ir rinkitės tokį variantą, kuris labiausiai atitinka Jūsų poreikius ir finansines galimybes.

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.