Prekių grąžinimas

Norite grąžinti įsigytą prekę?

Galite grąžinti mums prekes, kurios nurodytos pagal "Mažmeninės prekybos taisykles", nupirktas parduotuvėje BEINITAS.LT. Grąžinti sigytą prekę turite per 14 dienų nuo jos pristatymo dienos, jei jos neatidarėte, nenaudojote ir nepažeidėte gamintojo pakuotės. Mes priimsime grąžinamą prekę. Dovanų kuponai galioja 12 mėnesių ir nėra grąžinami ar pratesiami.

Nepažeidę originalaus įpakavimo, supakuokite prekę ir išsiųskite šiuo būdų:

Kurjeriu į Klaipėdos fizinę parduotuvę adresu Taikos pr.81 A-3, Klaipėda. 

 

*DĖMESIO! Iš paštomatų siuntų nesurinkinėjame, jei per klaidą išsiuntėte kitu adresu, siunta sugrįš Jums atgal.

Gavę prekę ir ją patikrinę, grąžinsime Jums pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą per 10 darbo dienų.

Baldų, įrangos ir kita su įrangą susijusios prekės?

Baldai bei įranga yra negrąžinamos prekės. Išskyrus tuos atvejus, kai gavote pažeistas arba brokuotas prekes. 

Gavote ne tą prekę?

Jei nutiktų taip, kad gautumėte ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite mus išsiųsdami elektroninį laišką adresu [email protected] (jame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę gavote ir kokią užsakėte). Mes sumokėsime prekės grąžinimo išlaidas ir išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę. Jums tereikia laikytis aukščiau nurodytos prekių grąžinimo tvarkos.

Svarbi informacija

Mes sumokėsime visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, jeigu tai įvyko dėl mūsų klaidos.

Deja, tuo atveju, jei prekė, kurią grąžinate, buvo atidaryta, naudota ar pažeista gamintojo pakuotė, grąžinti pinigų ar pakeisti prekės į kitą negalėsime.

 

Svarbu! Jeigu Jums kilo klausimų, susijusių su prekių grąžinimu visada galite skambinti mums tel. +37067066344  arba parašyti elektroninį laišką adresu [email protected]


Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.