Blakstienos

89 produktų
Rodoma 1 - 36 iš 89 produktų

Blakstienų priauginimas yra daug daugiau nei vien jų klijavimas.

Efektingas blakstienų priauginimas tai mokėjimas analizuoti žmogaus veido formą bei akis ir sukurti įvaizdį tinkamą klientui. Posh Lashes blakstienos padės tapti mylimiausiu blakstienų meistru/e.

Nėra abejonės, kad raudona blakstienų spalva ir didelis riestumas netiks kiekvienai moteriai, bet dažnai pasitaiko jog visoms naudojami tie patys produktai ir technikos. Tinkamas blakstienų technikos parinkimas, Jūsų klientus privers šią procedūrą laikyti tokią pat reikiamą kaip ir apsilankymą pas kirpėją. Posh Lashes blakstienos bei priemonės garantuoja, kad jūsų klientas džiaugsis nepriekaištinga blakstienų stilizacija. Šios blakstienos, gaminamos itin kruopšiai ir pereina net 9 kokybės patikrinimo etapus. Premium kokybė ir platus asortimentas geriausiai apibūdina Posh Lashes produkciją skirta blakstienų meistrams. Įvairaus linkio, storio ir linijų blakstienos patenkins kiekvieno stilisto ir kliento norą.

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.