Išpardavimas! RefectoCil kreminis oksidantas 3%, 100 ml Išskleisti

RefectoCil kreminis oksidantas 3%, 100 ml

Sandėlyje: 4

9,19 €

su PVM.

texass.jpg
foto1info.jpg
test2.jpg

We shipping worldwide... Read more

Delivery in 24h

We have reinsurance program

Our shop is awarded for security

Klauskite apie šią prekę

Jums trūksta 50,00 € iki nemokamo pristatymo

RefectoCil oksidacinis kremas 100 ml

Blakstienos ir antakiai nudažyti su RefectoCil visada atrodys puikiai ! Blakstienos atrodys aiškiai ilgesnės ir didesnės apimties, nes dažymas išryškina visą jų ilgį. Šviesius antakius galima pabrėžti tamsiais dažais. Tamsius antakius galima pašviesinti, kad jie derėtų prie nudažytų šviesių plaukų. Taip galima derinti ryškumą ir spalvą prie bet kokios plaukų spalvos.

Blakstienų dažymas puikiai tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Dažymas taip pat patiks sporto mėgėjams, nes dažai yra atsparūs vandeniui ir jie nenubėga nuo prakaito. Užtenka apie 200 procedūrų. Spalvą išsilaiko iki 6 savaičių. Kreminis oksidantas naudojamas maišyti su Refectocil dažais, kad būtų užfiksuota spalva.

Naudojimas: sumaišykite 2 cm dažų ir 15-20 lašų RefectoCil oksidacinio kremo. Tepkite ant antakių arba blakstienų. Laikykite 5 - 10 minučių, priklausomai nuo norimo intensyvumo.

Skirta tik profesionalams. Vengti sąlyčio su akimis. Mūvėti apsaugines pirštines. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Accept Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus.